Підтримати проект
Україна направила в СОТ вимогу щодо консультацій з Казахстаном
20 ВЕРЕСНЯ 2017 10:41

В рамках Світової організації торгівлі Україна направила вимогу про проведення консультацій із Республікою Казахстан у зв’язку з дією антидемпінгових заходів щодо українських труб в Євразійському економічному союзі, інформує TrueUA.

«Продовження в 2016 році дії антидемпінгових заходів щодо імпорту деяких видів сталевих труб походженням з України у розмірі та формі, які наразі діють на території ЄАЕС, зокрема Республіки Казахстан, не відповідає вимогам, встановленим окремим положенням Угоди про застосування Статті VI ГАТТ 1994», – йдеться на сайті Мінекономрозвитку.


Зазначається, що згідно із встановленою процедурою, Казахстан повинен протягом 10 днів направити відповідь на отриману вимогу про проведення консультацій, підтвердивши готовність вступити у консультації в рамках зазначеної справи.  Після отримання згоди Казахстану буде узгоджено дату та місце проведення консультацій.


«Україна очікує, що сторонам вдасться досягнути взаємоприйнятного рішення, яке матиме найменш негативний вплив на двосторонні торговельно-економічні відносини двох країн уже на етапі консультацій, не переходячи до наступної стадії врегулювання суперечки», - підкреслила заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська.

Економіка, 20.09.2017 10:41