Україна перемогла Туреччину у відборі ЧС-2018

03 ВЕРЕСНЯ 2017 00:52

Збірна України виграла у Харкові у Туреччини у відбірковому матчі чемпіонату світу з футболу, інформує TrueUA.

Збірна України відкрила рахунок на 18-й хвилині. Євген КОНОПЛЯНКА відпасував з лівого флангу на Артема Кравця, нападник знайшов у карному майданчику Віктора КОВАЛЕНКА, той вивів на ударну позицію Андрія ЯРМОЛЕНКО, який розстріляв ворота.

Наприкінці першого тайму КОНОПЛЯНКА здійснив ще один рейд лівим флангом, увірвався до штрафного майданчика та від лицьової віддав пас під удар ЯРМОЛЕНКУ, який прибрав на замасі захисника та увігнав м’яч у сітку.

Після перерви голів не було забито. Україна виграла 2:0, набрала 14 очко та вийшла на 1 місце у групі І. У Хорватії та Ісландії залишилося по 13 очок, у Туреччини - 11 пунктів.

Ісландія сьогодні сенсаційно поступилася у гостях Фінляндії - 0:1. Матч Хорватія - Косово було перервано на 27-й хвилині через зливу та буде дограно у інший день.