Україна запровадила санкції щодо низки російських громадян та компаній

05 ЖОВТНЯ 2021 19:41

Президент України у вівторок підписав указ про запровадження санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб Російської Федерації. Відповідне рішення оприлюднено на сайті Глави держави.

Повідомляє TrueUA, з посиланням на УНН.
«Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 5 жовтня 2021 року «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», - йдеться в тексті указу.
Згідно з додатками, санкції запроваджено щодо 95 фізичних та сім юридичних осіб.
У документі серед іншого містяться прізвища 33 кандидатів в депутати від різних російських політичних партій і самовисуванців та 54 членів територіальних виборчих комісій на території окупованого Криму.
У списку також є шість співробітників ФСБ і громадянин Кореї.
Серед компаній:
- Товариство з обмеженою відповідальністю "Завод суднової світлотехніки "Маяк"; - Публічне акціонерне товариство "Амурський суднобудівний завод"; - Федеральне казенне підприємство "Казанський державний казенний пороховий завод"; - "Zasshid PTE. LTD"; - Акціонерне товариство "Центр судноремонту "Звьоздочка"; - Акціонерне товариство "Прибалтійський суднобудівний завод "Янтар"; - Приватне акціонерне товариство "Морський реєстр судноплавства в Україні".
Політика, 05.10.2021 19:41