Українські військові вдарили по кораблях і авіації ворога в Криму: які наслідки
Фото: wikipedia.org

Українські військові вдарили по кораблях і авіації ворога в Криму: які наслідки

Українські війська завдали потужних ударів по армії країни-агресорки у тимчасово окупованому Криму. Уражено сторожові кораблі, авіаційні та артилерійські засоби противника.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України. Зазначається, що у ніч на 21 лютого, на ТОТ українського Криму, в районі міста Інкерман, уражено два прикордонні сторожові кораблі проєкту 22460 "Охотник" противника.

Також, у місті Євпаторія, на території Євпаторійського авіаційного ремонтного заводу атаковано два літаки Бе-12.

Крім того, у районі населеного пункту Астраханка Запорізької області, підрозділи Сил оборони України уразили реактивну систему залпового вогню "Торнадо-С" противника.

"Втрати противника та остаточні масштаби завданих збитків уточнюються. Сили оборони України продовжують системно знижувати бойовий потенціал агресора, позбавляючи його можливостей вести наступальні дії", — додали у Генштабі.

Патрульні кораблі проєкту 22460 "Охотник" — серія російських патрульних прикордонних кораблів охорони територіальних вод. Призначені для несення прикордонно-патрульної служби з охорони державного кордону, територіальних вод, континентального шельфу, для проведення аварійно-рятувальних робіт, а також для здійснення екологічного контролю і ліквідації наслідків природних лих.

Патрульні кораблі проєкту 22460 "Охотник"

Бе-12 "Чайка" — протичовновий літак-амфібія. На літаку-амфібії встановлений комплект цільового обладнання, що дозволяє вести пошук і боротьбу проти підводних човнів супротивника.

Бе-12 "Чайка"

"Торнадо-С" — російська реактивна система залпового вогню калібру 300 мм, розроблена як легка і універсальна версія системи "Смерч". Система містить модернізовану бойову машину, оснащену АСКВ, транспортно-заряджальну машину, командну машину, машину топогеодезичної прив'язки і метеорологічну машину. Окрім снарядів для РСЗВ "Смерч", "Торнадо-С" має нові реактивні снаряди калібру 300 мм: 9М542, 9М544 і 9М549. Всі ці снаряди мають максимальну дальність польоту до 120 км. 

Торнадо-С

Нагадаємо, раніше Збройні сили України завдали потужних ударів по російських окупантах на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, уражено транспортно-десантний катер БК-16.

Також 18 лютого Сил оборони завдали потужних ударів по армії країни-агресорки, уразивши пускову установку зенітно-ракетного комплексу С-300ВМ, пункти управління безпілотниками та зосередження сил і засобів противника.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама