Чемпіон WBC, WBO, WBA та IBO у надважкій вазі Олександр Усик поділився думками про володаря титулу IBF у надважкій вазі британця Даніель Дюбуа.
Як повідомляє Tribuna.com, другий бій між українцем та британцем пройде у Великій Британії на стадіоні "Вемблі" 19 липня.
На питання про те, наскільки небезпечнішим став Дюбуа після першого бою з українцем, Усик прямої відповіді не дав, але зауважив, що британець є складним суперником.
"Коли я вирушаю у тренувальний табір — я зосереджений на підготовці та своєму супернику. Я не кажу: слухай, я вже виграв один раз, переможу й вдруге", — наголосив Усик.
Українець додав, що він виграє у Дюбуа вдруге, але бій-реванш проти Дюбуа — це серйозно. Також українець зауважив що Дюбуа переміг британця Ентоні Джошуа, якого до цього двічі перемагав Усик.
"Даніель серйозний хлопець, чемпіон світу, великий хлопець. Він — серйозний суперник", — зауважив Усик.
Нагадаємо, напередодні Усик розповів, як у шкільні роки його атакувала свійська тварина. Українського боксера у скроню вдарив кінь.