1 228 день війни
Особовий склад
1 025 260
Танки
10 990
Артилерія
29 921
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 191
Крилаті ракети
3 439
Гелікоптери
340
БпЛА
43 609
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
В тюрму до кінця днів!

В тюрму до кінця днів!

14:15 - 14.02.2018

Суд засудив організатора і виконавця вибухів в Нью-Йорку і в Нью-Джерсі до довічного ув'язнення. Терориста визнали винним за всіма пунктами звинувачення.  

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Euro News.  

Вина вихідця з Афганістану Ахмада Хан Рахімі в організації вибухів в Нью-Йорку і в штаті Нью-Джерсі доведена, і терорист був засуджений судом Нью-Йорка до довічного ув'язнення.  

Діяння Рахімі відносяться до вересня 2016 року, коли вибухи сталися на Манхеттені і в окрузі Оушен штату Нью-Джерсі.   

У Нью-Йорку під час вибуху постраждала 31 людина, в Нью-Джерсі обійшлося без жертв.   

Рахімі при затриманні чинив опір, і після перестрілки, коли правоохоронцям вдалося поранити стрілка, на нього, в результаті, наділи наручники.   

За даними звинувачення, терорист придбав компоненти для створення саморобного вибухового пристрою на інтернет-платформі e-Bay.

 

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама