1 197 день війни
Особовий склад
991 820
Танки
10 884
Артилерія
28 711
Літаки
413
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 176
Крилаті ракети
3 271
Гелікоптери
336
БпЛА
38 924
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
В Україні запрацює центр гуманітарного розмінування
Фото: АрміяInform

В Україні запрацює центр гуманітарного розмінування

20:27 - 11.02.2023

Невдовзі в Україні створять Центр гуманітарного розмінування. Фахівці цієї установи виконуватимуть аналітичну функцію й збиратимуть інформацію щодо відповідних потреб в міністерств, ОВА, країн-партнерів та міжнародних організацій.

Про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Щодо створення гуманітарної установи домовилися представники МВС, Міноборони, Мінекономіки та ДСНС.

"Український центр гуманітарного розмінування покращить координацію між усіма суб’єктами протимінної діяльності. А також дасть можливість залучити всі можливі ресурси для проведення розмінування", — зазначив прем’єр.

Шмигаль наголосив, що внаслідок повномасштабної війни Україна стала однією з найбільш забруднених снарядами та мінами країн у світі.

"Гуманітарне розмінування є першим етапом відновлення деокупованих територій, який дає можливість почати відбудову житла й критичної інфраструктури", — розповів прем’єр-міністр.

Нагадаємо, нещодавно організація Mines Advisory Group заявила, що Україна є найбільш замінованою країною у світі. Наразі понад 40% території країни забруднено мінами.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама