1 225 день війни
Особовий склад
1 022 090
Танки
10 985
Артилерія
29 794
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 191
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
43 013
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
В Україні зросло споживання електроенергії: фахівці назвали причини
Фото ілюстративне. Джерело: depositphotos

В Україні зросло споживання електроенергії: фахівці назвали причини

У понеділок, 31 березня, в Україні зросло споживання електроенергії. Це відбувається в тому числі й через хмарну погоду. До того ж ситуація в енергосистемі може змінитися.

Про це повідомила прес-служба "Укренерго". Там зазначили, що 31 березня станом на 09:30 рівень споживання електроенергії виявився на 13,3% вищим, ніж у цей же час попереднього робочого дня — у п’ятницю, 28 березня.

"Причини таких суттєвих змін — традиційне зростання енергоспоживання на початку робочого тижня, а також хмарна погода на всій території України, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій", — пояснили енергетики.

Вони додали, що вчора, 30 березня, добовий максимум споживання фіксували ввечері. Він був на 2,7% нижчим, ніж максимум попередньої неділі — 23 березня. Це пояснюється вищою температурою повітря, ніж тиждень тому.

"Зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись після російських масованих ракетно-дронових атак. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах тривають", — зауважили в "Укренерго".

Енергетики закликали, не вмикати декілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години максимального споживання — зі 17:00 до 21:00.

"Ситуація в енергосистемі може змінюватися. Стежте за повідомленнями на сайтах і офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго)", — традиційно підсумували в «Укренерго».

Нагадаємо, раніше українські енергетики зазначали, що, попри постійні обстріли окупантів, Україна успішно пройшла опалювальний сезон. Проте до майбутньої зими підготовка розпочинається уже зараз.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама