Відкрився прикордонний перехід між Іраком і Йорданією

31 СЕРПНЯ 2017 11:25

Прикордонний перехід між Іраком і Йорданією, що три роки контролювався «Ісламською державою», знову офіційно запрацював.  

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Al Arabia.  

Ірак та Йорданія в середу, 30 серпня, відкрили основний прикордонний перехід між країнами, який був закритий з 2014 року через те, що цю ділянку кордону з боку Іраку взяли під контроль бойовики «Ісламської держави» (ІД).   

Тепер перехід захищений від нападів злочинних угрупувань, йдеться в заяві обох країн.  

«Відкриття переходу має велике значення для Йорданії та Іраку. Це найважливіша артерія: Йорданія та Ірак довго обговорювали її відновлення», - заявив міністр внутрішніх справ Йорданії Галеб ЗОХБІ.   

«Відкриття означає, що ми сказали світові, що ми більші ніж будь-яка терористична група», - зазначив, у свою чергу, міністр внутрішніх справ Іраку Касім аль-АРАДЖІ.   

Тим часом іракська армія продовжує бої навколо міста Таль-Афар, відбиваючи у бойовиків будинок за будинком.   

За даними військових, у містечку Аль-Аядія, що розташоване в семи кілометрах від Таль-Афара, залишаються ще сотні бойовиків ІД, які чинять запеклий опір. У цій місцевості через особливості рельєфу неможливо застосовувати танки, тож іракським військовим доводиться використовувати лише легке озброєння.

 

Світ, 31.08.2017 11:25