Ворог обстріляв Одесу та Полтавщину: спалахнула пожежа (фото)
Фото: ДСНС

Ворог обстріляв Одесу та Полтавщину: спалахнула пожежа (фото)

Вночі 12 серпня російські загарбники обстріляли Полтавську область та Одесу. Ворог бив по інфраструктурі.

Про це повідомляє TrueUA із посиланням на місцеву владу та Державну службу з надзвичайних ситуацій.

Одеса

Як повідомив начальник Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак, вночі через ворожі атаки один житловий будинок зазнав руйнувань. Обійшлося без постраждалих.

Водночас вранці окупанти вдарили по інфраструктурі міста. Інформації щодо наслідків наразі немає.

"Одесити, чиє майно зазнало шкоди, можуть подати заяву на компенсацію за програмами "єВідновлення" та "Незламна Одеса". Для подання необхідних документів та отримання допомоги звертайтеся до районних адміністрацій", — йдеться у повідомленні.

Полтавщина

За даними ДСНС, на Полтавщині внаслідок російського обстрілу виникло загоряння на одному з промислових підприємств. Інформації про загиблих чи травмованих немає.

"Рятувальники оперативно ліквідували пожежу, попри загрозу повторного удару, та запобігли подальшому поширенню вогню", — додали у ДСНС.
 

Нагадаємо, вночі 12 серпня російські окупанти завдали ударів по Запоріжжю. Ворог поцілив по торговельному центру.

До того ж 11 серпня Росія завдала балістичного удару по промислових об'єктах у Запоріжжі. Це спричинило загибель сімох працівників комбінату "Запоріжсталь", ще 21 людина отримала поранення. Роботу підприємства зупинено.

Також у ніч на 11 серпня ворог обстріляв балістичними ракетами столицю. У місті спалахнули пожежі. За даними рятувальників, в Шевченківському районі сталося влучання на території однієї із дитячих лікарень.

Читайте також: Залп із 200 балістичних ракет: Мадяр приголомшив заявою про нові плани РФ
Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама