У четвер, 23 жовтня, "Динамо" Київ проведе другий матч у рамках групового етапу Ліги Конференцій проти турецького "Самсунспора". Гра пройде у Туреччині.
Як повідомляє офіційний сайт "киян", гра за київським часом почнеться о 22:00. Переглянути поєдинок можна на платформі MEGOGO.
За даними букмекерів, "Динамо" у цьому поєдинку не є фаворитом, а коефіцієнт на перемогу "киян" сягає 3,70. Водночас шанс на перемогу турецького клубу оцінено коефіцієнтом у 2,06.
Відомо, що у першому турі турецька команда здобула мінімальну виїзну перемогу над "Легією" (1:0), тоді як "кияни" поступилися в матчі проти "Крістал Пелес" (0:2).
Раніше англійський футбольний клуб "Ноттінгем Форест", за який грає українець Олександр Зінченко, оголосив про призначення 54-річного Шона Дайча новим головним тренером команди.
Контракт з англійським тренером розрахований до червня 2027 року. Дайч став уже третім головним тренером "Ноттінгем Форест" нинішнього сезону: у вересні клуб залишив португалець Нуну Ешпіріту Санту, а в жовтні звільнили австралійця Анге Постекоглу.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що фанати київського "Динамо" після початку матчу п'ятого туру української Прем'єр-ліги проти "Оболоні" закидали лаву запасних своєї команди ватою. У такий спосіб ультрас висловили невдоволення новачком столичного клубу Владіславом Бленуце, який поширював російську пропаганду.