З місця надзвичайної ситуації у м. Калинівка на Вінниччині евакуйовані близько 28 тисяч людей

27 ВЕРЕСНЯ 2017 06:38

На службі по забезпеченню публічної безпеки і порядку на території Вінницької області перебувають майже три тисячі правоохоронців. Станом на 03.00 годину інформація про потерпілих внаслідок вибухів до поліції не надходила.  Поліція і Нацгвардія забезпечують публічну безпеку і порядок, а також захист від мародерів майна евакуйованих мешканців м. Калинівка і прилеглих сіл, інформує TrueUA.

З метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася вчора у м. Калинівка Вінницької області, на місці розгорнув свою діяльність Ситуаційний центр обласної поліції.

На охорону публічної безпеки та порядку на території Вінницької області залучено понад 2,8 тисяч працівників поліції. Безпосередньо поблизу місця вибуху несуть службу 70 працівників Калинівського відділу поліції, 100 працівників апарату поліції Вінниччини, 60 патрульних поліцейських, 40 працівників обласного управління поліції охорони.

Поліцією організовано роботу 46 блокпостів – для перекриття всіх виїздів із території Вінницької області. Зокрема, закрито рух для всіх видів транспорту на автодорозі державного значення М-21 Житомир – Могилів-Подільський. Крім того, закрито рух залізничного транспорту на перегоні Сосенка – Калинівка регіональної філії «Південно-Західна залізниця», а також рух повітряного транспорту – в радіусі 50 км від центру смт. Калинівка.

На базі підрозділів поліції Житомирської, Київської, Черкаської та Хмельницької областей сформовані резерви особового складу для надання допомоги поліції Вінницької області.

У період часу з 21.45 год. 26 вересня по 04.00 год. 27 вересня до Журналу єдиного обліку Калинівського відділу поліції надійшло майже 200 повідомлень про події, пов’язані з вибухами, та з питань евакуації цивільного населення. Станом на 03.00 год. 27 вересня повідомлення про потерпілих внаслідок вибухів не надходили.

Зараз поліція, військовослужбовці Нацгвардії і Збройних сил України забезпечують евакуацію мешканців м. Калинівка і прилеглих сіл. Станом на 03.15 год. вже евакуйовано близько 28 тисяч людей, 8 тисяч з яких – з допомогою транспорту, наданого місцевою владою.

Нагадаємо, поліція і Нацгвардія забезпечують публічну безпеку і порядок, а також захист від мародерів майна мешканців м. Калинівка і прилеглих сіл, евакуйованих внаслідок вибухів на території однієї з військових частин.

Події, 27.09.2017 06:38