
У понеділок, 30 грудня, під час обміну військовополоненими між Україною та Росією, на Батьківщину повернувся оборонець Маріуполя, нацгвардієць Микита Шаульський. Його 12-річний брат та бабуся загинули під час обстрілу Кривого Рогу 21 вересня.
Про це повідомила платформа UNITED24.
"Найбільшою мрією Максима було обійняти свого брата Микиту. Сьогодні Микита звільнений з полону, але його молодший брат і бабуся вже мертві. Росія вбила їх під час ракетного удару по Кривому Рогу, Дніпропетровська область", — йдеться в повідомленні.
Водночас у коментарі "Суспільному" батько Микити Андрій Шаульський розповів, що разом із дружиною вже їде на зустріч із сином.
"Він зателефонував, сказав, що він в Україні. Плакали, звісно, емоції переповнювали. Він казав: "Тато, не плач". Але це сльози радості. На Новий рік такий подарунок. Ми всі три роки мали таке передчуття, що ось-ось", — розповів Андрій Шаульський.
Чоловік розповів, що його син був у ворожому полоні з 19 квітня 2022 року. Натомість про загибель його молодшого брата та бабусі батьки йому не розповідали, але Микита самотужки все дізнався із інтернету.
"Ми хотіли сказати особисто. Він просив телефон Максима і бабулі, але ми говорили, що зв'язку нема через перебої зі світлом. Але він прочитав все в інтернеті вже", — сказав Андрій Шаульський.
Нагадаємо, 30 грудня Україна провела масштабний обмін полоненими із Росією. Наша держава повернула з неволі додому 187 військових і двох цивільних громадян.