Засновник Zara став найбагатшою людиною світу за версією Forbes, обігнавши Гейтса

31 СЕРПНЯ 2017 12:24

 

Засновник Microsoft другий раз за останні 33 дні перемістився на другу сходинку рейтингу Forbes — наприкінці липня його вже обходив Джефф БЕЗОС, інформує TrueUA з посиланням на Forbes.  

Амансіо ОРТЕГА, засновник іспанської роздрібного гіганта Inditex (включає бренди Zara, Massimo Dutti та інші), посів першу сходинку Forbes Real Time і став найбагатшою людиною на планеті.   

Зараз він багатший за Білла ГЕЙТСА — традиційного лідера рейтингу — на $200 млн.   

Як пише Forbes, ОРТЕГА займав першу сходинку списку тричі, проте ніколи не затримувався на першому місці довше доби. Акції компанії мільярдера 29 серпня подорожчали на 1%, і до кінця дня вівторка він  всього на $100 млн. відставав від засновника Microsoft. У середу йому вдалося його обійти.   

В даний час статок 81-річного уродженця Іспанії оцінюється в $85 млрд.   

За останній місяць він розбагатів на $1,2 млрд, але його просуванню в рейтингу також сприяло те, що ГЕЙТС і БЕЗОС здали свої позиції.   

Гейтс пожертвував $4,6 млрд на благодійність, а БЕЗОС опустився в рейтингу після падіння акцій Amazon, що послідувало за публікацією фінансової звітності корпорації.   

Минулого місяця статок засновника інтернет-ритейлера скоротився на $4 млрд.   

ОРТЕГА став найбагатшою людиною у світі вперше в жовтні 2015 року, однак поступився цим місцим Гейтсу менш ніж через 24 години.   

У листопаді 2016 року він знову повернувся на першу сходинку, проте потім знову поступився творцеві Microsoft. 

 

Суспільство, 31.08.2017 12:24