Збірна України обіграла Косово!

07 ЖОВТНЯ 2017 11:08

Як повідомляє TrueUA з посиланням на Football.UA,  на нейтральному полі в албанському Шкодері завершився матч передостаннього туру групового етапу відбіркового турніру на чемпіонат світу 2018 року.

Збірна України здобула дуже важливу перемогу, обігравши Косово з рахунком 2:0.

Українські футболісти володіли тотальною перевагою в контролі м'яча. У першому таймі наша збірна мала кілька хороших моментів: згадаємо удар в штангу від Коноплянки, моменти у Гармаша і Кравця, які не встигли зіграти як слід на добиванні, отримавши м'яч прямо на лінії воротарського майданчика.

Поєдинок проходив під проливним дощем, а при такій погоді зростає важливість ударів, навіть з далекої дистанції.

У цьому компоненті наші футболісти в першому таймі «перестріляли» суперника 5: 1, але забити так і не змогли.

А в другому таймі наші футболісти «зробили» результат. На 60-й хвилині після передачі від Коноплянки з флангу захисник збірної Косово в боротьбі з Гармашем зрізав м'яч у власні ворота.

За п'ять хвилин до фінального свистка Андрій Ярмоленко забив м'яч під поперечину – 2:0!

Перемога, яка виводить нас на третє місце в таблиці групи I.

Тепер в понеділок, 9 жовтня, нашим футболістам в Києві необхідно обігравати команду Хорватії: цей результат гарантує нам місце в плей-офф

Спорт, 07.10.2017 11:08