Фото: Олександр Магула/Суспільне

Адвокати Гринкевича-молодшого оскаржують його арешт

У понеділок, 22 січня, Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід Роману Гринкевичу у вигляді перебування під вартою до 17 березня з альтернативою у вигляді застави в понад 500 мільйонів гривень. Адвокати сина львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича не згодні з таким рішенням суду і подали апеляцію.

Про це пише Суспільне.

За словами адвоката Романа Гринкевича Андрія Гуджала, дату засідання ще не призначено. Разом з тим сам Роман Гринкевич під час виступу в суді заявив, що не розуміє змісту висунутих на його адресу звинувачень.

"З приводу якості товарів — насправді дуже смішно, оскільки я просто бачу, що слідчі та прокуратура не в курсі, як приймаються товари Міністерством оборони. Для того, щоб здати ту чи іншу одиницю товару, підприємство затверджує робочий зразок по цій одиниці, який згодом схвалюють кілька профільних департаментів і управлінь Міністерства оборони. В цьому (процесі, ред.) залучені близько п'ятнадцяти представників як Збройних сил, так і Міністерства оборони та інших профільних структур. І все, що постачається, здається по чітко затвердженому зразку", — сказав він, додавши, що не планував і не планує залишати територію України, а натомість збирається "відстоювати свою честь і доводити правоту".

Зазначається, що Роман Гринкевич — п’ятий підозрюваний в участі у злочинному угрупованні та шахрайстві, вчиненому в умовах воєнного стану в особливо великих розмірах, у межах справи про постачання неякісного одягу для ЗСУ.

Нагадаємо, 22 січня на підставі ухвали суду в Одесі працівники Державного бюро розслідувань затримали сина бізнесмена Ігоря Гринкевича Романа Гринкевича, який ухилився від органів досудового розслідування.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Суспільство, 24.01.2024 09:23
Фото: Олександр Магула/Суспільне