Антоніу Гутерреш: Міграція повинна стати символом надії, а не розпачу

12 СІЧНЯ 2018 10:12

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликав міжнародне співтовариство зміцнити систему захисту мігрантів, число яких з 2000 року збільшилася майже вдвічі і становить зараз 256 мільйонів. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на UN.

Глава ООН заявив, що мігранти вносять величезний вклад в розвиток. Він підкреслив, що міграція є позитивним глобальним феноменом. «Дозвольте мені підкреслити: міграція є позитивним глобальним явищем. Вона стимулює економічне зростання, сприяє скороченню масштабів нерівності і зміцненню зв'язків між різними спільнотами, а також допомагає долати демографічні проблеми, викликані нерівномірним зростанням і скороченням населення. Однак міграція також є причиною зростання політичної напруженості і призводить до людських трагедій», - заявив глава ООН.

На тлі масового переміщення мігрантів і біженців позитивні аспекти міграції відійшли в тінь. З 2000 року загальна чисельність міжнародних мігрантів зросла на 49 відсотків, перевищивши показник зростання світового населення, який склав 23 відсотки. На сьогоднішній день у всьому світі налічується 256 мільйонів мігрантів, більшість з яких перебралися в інші країни легальним шляхом. 

Світ, 12.01.2018 10:12