1 149 день війни
Особовий склад
937 440
Танки
10 654
Артилерія
26 442
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 135
Крилаті ракети
3 145
Гелікоптери
335
БпЛА
32 925
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Чи готова енергосистема до масованих обстрілів взимку: заява голови Укренерго
Фото: "Медіацентр Україна"

Чи готова енергосистема до масованих обстрілів взимку: заява голови "Укренерго"

Енергосистема України може зіткнутися із труднощами під час цієї зими у зв'язку із масованими обстрілами, однак повної її зупинки не прогнозується.

Про це повідомив керівник "Укренерго" Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону "Єдині новини". За його словами, нині завершується підготовка до цьогорічного опалювального сезону. Зокрема, триває інтенсивна кампанія ремонту генерації.

"Якщо говорити про мережу "Укренерго", то ми вже сьогодні готові транспортувати зимові обсяги електроенергії. Наразі обмежень ні мережею, ні у виробництві електроенергії немає", — сказав він.

За словами Кудрицького, один з головних уроків минулої зими полягає в тому, що в Україні значно підсилили інженерний захист всіх видів енергооб'єктів магістрального рівня.

"Також ми маємо хороший досвід протидії масованим атакам, знаємо, як втримати систему. Наші героїчні сили ППО також демонструють дуже високі результати", — повідомив Кудрицький.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама