1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Чотири та три черги відключень світла: в Укренерго анонсували на завтра жорсткі графіки
Колаж: TrueUA

Чотири та три черги відключень світла: в "Укренерго" анонсували на завтра жорсткі графіки

На понеділок, 15 липня, заходи обмеження споживання електроенергії діятимуть упродовж усієї доби. При цьому застосовуватимуться чотири та три черги відключень світла.

Про це повідомила прес-служба "Укренерго" та ДТЕК.

Зокрема, в "Укренерго" повідомили, що з 16:00 до 24:00 обленерго будуть застосовувати чотири черги відключень одночасно. В інші години діятимуть три черги відключень.

"Споживайте, будь ласка, ощадливо", — наголосили українські енергетики.

Водночас в Києві, Київській, Одеській, Донецькій і Дніпропетровській областях залишається високою ймовірність застосування світло-сірих зон відключень. Вони можливі також упродовж всієї доби.

У ДТЕК пообіцяли в разі змін оперативно інформувати населення на своїх інформаційних ресурсах, зокрема, на Telegram-каналі.

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляв, що приблизно після 20 липня в Україні має покращитися ситуація в енергетиці. На теперішній момент триває її децентралізація енергетики.

Декілька днів тому учасники дискусії "Енергетична стійкість України в умовах тотальної війни", яка відбулася в Українському кризовому медіацентрі, заявили, що український бізнес і деякі активні громади запроваджують малу генерацію, яка покращить їхню енергостійкість взимку. І це варто наслідування.

Нагадаємо, заступниця міністра енергетики Світлана Гринчук заявила, що на осінь Україна планує імпортувати більшу кількість електроенергії. Але для цього потрібно вирішити деякі технічні моменти щодо співпраці з нашими союзниками-сусідами.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама