1 152 день війни
Особовий склад
941 100
Танки
10 677
Артилерія
26 649
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 139
Крилаті ракети
3 148
Гелікоптери
335
БпЛА
33 240
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
ДБР викрило схему постачання до України дизельного пального з РФ за заниженими цінами

ДБР викрило схему постачання до України дизельного пального з РФ за заниженими цінами

14:24 - 20.10.2021

Працівники Теруправління ДБР Миколаєва перевіряють інформацію про постачання до України дизельного пального з РФ за заниженими цінами структурами, наближеними до народного депутата України Віктора Медведчука.

Повідомляє TrueUA, з посиланням на ДБР.

«Працівники Теруправління ДБР Миколаєва перевіряють інформацію про постачання до України дизельного пального з РФ за заниженими цінами структурами, наближеними до народного депутата України Віктора Медведчука. За оперативною інформацією, на початку жовтня до одного з терміналів Миколаївського морського порту прибуло іноземне судно під прапором Панами. Через декілька днів цей же термінал прийняв інше іноземне судно під прапором однієї із країн ЄС. За документами, судна доставили на адресу українського товариства з обмеженою відповідальністю, що пов’язують з нардепом, нафтопродукти вагою більш ніж 30 тисяч тонн кожне», - йдеться в повідомленні.

Встановлено, що задекларована постачальниками ціна була майже у два рази менша за ринкову. Це дало змогу ділкам мінімізувати сплату обов’язкових митних платежів на мільйони гривень.

Також попереднім слідством встановлено, що ці судна за останній рік заходили у порти Російської Федерації і товар має російське походження.

У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем) працівниками ДБР із залученням спеціалістів з регіональної торгово-промислової палати та Держмитслужби проведено переогляди затриманих суден та заявленого до розмитнення товару, під час яких відібрано зразки палива, які направлено на дослідження з метою підтвердження заявленої якості та коду Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності.

Фото ДБР.

Також читайте: Українські компанії галузі птахівництва отримали нові можливості експорту до Грузії

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама