Діти у лікарні через вибух: у Вінниці госпіталізували двох хлопчиків
Ілюстративне фото. Джерело: КМДА

Діти у лікарні через вибух: у Вінниці госпіталізували двох хлопчиків

У Вінниці сталася надзвичайна ситуація, внаслідок якої серйозні травми отримали двоє неповнолітніх хлопчиків. Постраждалих дітей негайно госпіталізували до медичного закладу для надання невідкладної допомоги.

Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій України.

За даними надзвичайників, надзвичайна подія відбулася через детонацію невідомого предмета, з яким контактували діти. Наразі на місці події працюють відповідні служби, а всі деталі та причини трагедії встановлюють правоохоронні органи. У зв'язку з інцидентом рятувальники вкотре закликають дорослих та дітей суворо дотримуватися базових правил мінної безпеки:

  • не наближатися до підозрілих та невідомих предметів;
  • у жодному разі не торкатися їх і не здійснювати будь-який механічний вплив;
  • відходити від небезпечної зони тим самим шляхом, яким прийшли;
  • негайно сповіщати про небезпечні знахідки за екстреними номерами "101" або "112".

У відомстві зазначили, що більш детальну інформацію щодо поводження з вибухонебезпечними предметами можна знайти на спеціалізованій національній безпековій вебплатформі "101".

Нагадаємо, 21 червня у Золочівській громаді Харківської області стався трагічний інцидент. Троє цивільних підірвалися на невідомому вибухонебезпечному предметі поблизу села Клинова-Новоселівка.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама