
У неділю, 9 серпня, у більшості областей України температура повітря знизиться, вдень прогнозують +22...+27°C. На Сході, Півдні та Дніпропетровщині спека затримається, а в частині регіонів пройдуть короткочасні дощі з грозами.
Про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.
Уночі короткочасні дощі та грози місцями очікуються у більшості північних і центральних областей. Вдень опади перемістяться на Схід та Південний Схід України. На решті території істотних опадів не прогнозують.
Вітер буде переважно північний зі швидкістю 7-12 м/с.
У більшості регіонів температура вночі становитиме +12...+17°C, а вдень стовпчики термометрів покажуть +22...+27°C.
Тепліше буде на Півдні та Сході країни, а також у Дніпропетровській області. Там уночі прогнозують +18...+23°C, а вдень повітря прогріється до +28...+33°C.
Нагадаємо, серпень 2026 року в Україні, за прогнозами синоптиків, буде теплішим за кліматичну норму. Загалом погодні умови будуть сприятливими для відпочинку, однак варто уважно стежити за щоденними прогнозами.