Фото: Getty Images / Global Images Ukraine

До Києва прибули представники МВФ

У понеділок, 12 лютого, до Києва прибули представники Міжнародного валютного фонду. Головна мета візиту — обговорення економічної політики влади України та викликів, що стоять перед економікою.

Про це заявив постійний представник МВФ Ваграм Степанян, передає "РБК-Україна".

Зокрема, команда МВФ на чолі з Умою Рамакрішнан, заступником директора Європейського департаменту МВФ у Києві проведуть низку зустрічей з представниками влади України та іншими партнерами.

Зазначається, що 13 лютого команда МВФ візьме участь в інаугураційному засіданні керівного комітету Фонду розвитку потенціалу України, що адмініструється МВФ. На цій зустрічі представників влади України, партнерів з розвитку та фахівців МВФ обговорюватимуться "пріоритети щодо посилення спроможностей України та підтримка МВФ цього важливого завдання".

Вже 17 лютого місія МВФ на чолі з Гевіном Греєм розпочне дискусії з представниками влади України у Варшаві у контексті третього перегляду програми розширеного фінансування, що підтримується МВФ.

Нагадаємо, раніше Міжнародний валютний фонд оновив прогнози для світової економіки та покращив їх відносно попередньої публікації, проте попереджає, що шлях до відновлення лише починається.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Економіка, 12.02.2024 09:28