ФРН чекає на збільшення числа нелегальних мігрантів

06 СЕРПНЯ 2017 13:21

Німецькі чиновники чекають, що у другій половині 2017 року у ФРН зросте число нелегального перетину кордону з наступним клопотанням про притулок.

Про це повідомляє TrueUA з посиланнями на DW.com та газету Welt am Sonntag.

Зазначається, що Welt am Sonntag вивчила нову доповідь GASIM, де прогнозується сплеск кількості нелегальних мігрантів. На це вказує пожвавлення на міграційному маршруті через Середземне море.

Цьогоріч берегів Італії досягли понад 95 тисяч нелегалів. За інформацією фахівців, центри з розміщення біженців в Італії переповнені, адже люди, досягнувши її берегів, заявляють про те, що вони біженці. Крім того, дані, отримані під час посиленого у липні через саміт G20 контролю на кордонах країни, свідчать про велику кількість незареєстрованих випадків нелегальної міграції, вказано у доповіді GASIM.

У Німеччині ж кількість зареєстрованих перетинів кордону мігрантами скоротилась. За даними федеральної поліції, у першому півріччі 2017 року цей показник склав 24,75 тисячі осіб. Більшість з них звернулися до влади ФРН з клопотанням про надання притулку. Загалом за першу половину 2016 року ця цифра склала більше 129 тисяч осіб.

Кожен шістнадцятий документ - фальшивка

У першому півріччі 2017 року Федеральне відомство у справах міграції та біженців (BAMF) розглянуло 122 тисячі заявок про надання притулку. Більшість нелегалів не надали німецьким відомствам документів, які посвідчують особу. При цьому частка імовірно підроблених документів у 2016 році становила близько шести відсотків, в поточному році цей показник також знаходиться на цьому рівні: майже кожен шістнадцятий документ - фальшивка. За перше півріччя 2017 року співробітники BAMF виявили близько 7300 підроблених, за їх оцінкою, паспортів.

У центрі GASIM збирають інформацію про біженців від різних відомств ФРН. Зокрема, дані надають федеральна поліція, Федеральне відомство у справах міграції та біженців, Федеральна розвідувальна служба і міністерство закордонних справ Німеччини.

Події, 06.08.2017 13:21