Підтримати проект
Генконсульство РФ у Харкові привітало українців з Днем захисника і назвало Путіна диктатором
Суспільство, 14.10.2021 12:24

На сторінці в соцмережі Instagram Генерального консульства РФ в Харкові з'явилося несподіване привітання громадян з Днем захисників і захисниць України.

Зазначимо, що сторінка, очевидно, є справжньою, тому що на неї можна зайти з офіційного сайту Генконсульства.

Повідомляє TrueUA.

"Співробітники Генерального консульства Російської Федерації в місті Харкові щиро, від усього серця, вітають український народ з Днем захисників і захисниць України! Бажаємо вам богатирського здоров'я, бездоганної витримки, тепла, радості, мирного неба над головою".

"Перебуваючи на священній українській землф, ми усвідомлюємо ницість політики Російської Федерації. Ми захоплюємося українськими хлопцями та дівчатами, які захищають кожну п'ядь своєї землі. Сподіваємося, що зі смертю диктатора Росія відмовиться від агресивних, загарбницьких дій в Україні".

"Ми не підтримуємо політику нашої держави стосовно України. У той час, коли політичне керівництво Росії віроломно окупувало Крим і Донбас, на більшій території РФ люди живуть в злиднях і бідіх. Розуміємо, що швидше за все, після цих поздоровлень ми будемо змушені повернутися додому. Слава Україні!"

У коментарях користувачі вже встигли прозвати їх "загоном самогубців".

Суспільство, 14.10.2021 12:24