1 151 день війни
Особовий склад
940 150
Танки
10 676
Артилерія
26 600
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 139
Крилаті ракети
3 148
Гелікоптери
335
БпЛА
33 176
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
ХАМАС звільнив першу групу ізраїльских заручників: подробиці від The Times of Israel
Фото: Times of Israel

ХАМАС звільнив першу групу ізраїльских заручників: подробиці від The Times of Israel

У п'ятницю, 24 листопада, з полону ХАМАС звільнено першу групу ізраїльських заручників. Вони перетнули кордон Єгипту та перебувають під опікою співробітників Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Про це пише Times of Israel.

За наявною інформацією, звільнено 13 заручників. Їх привезли машинами швидкої допомоги з населеного пункту Хан-Юніс на Півдні Сектора Гази до контрольно-пропускного пункту Рафах на кордоні Єгипту. Відомо, що вони вже перетнули кордон.

За попередніми даними, протягом наступних чотирьох днів планується звільнити щонайменше 50 жінок і дітей, приблизно 190 залишаться в руках палестинських бойовиків. За цей же період очікується звільнення 150 палестинських ув'язнених — переважно жінок і неповнолітніх, деяких засуджених за замах на вбивство.

Нагадаємо, 24 листопада о сьомій ранку за місцевим часом набуло чинності чотириденне перемир'я. Його уклали за посередництва Катару Ізраїль і ХАМАС.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама