У п'ятницю, 28 лютого, близько пів на другу ночі у тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області вибухнув автомобіль, у якому перебував російський окупант.
Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України. За даними розвідки, у повітря злетів автомобіль Dacia SuperNova, яки користувався представник російської Федеральної служби безпеки.
"За попередніми даними, загарбник може перебувати в реанімації. Точні наслідки вибуху уточнюються. Боротьба триває", — йдеться у повідомленні.
Зауважимо, як повідомляв Telegram-канал "Маріуполь. Спротив", після інциденту російські силовики та служба безпеки РФ посилили комплексні пошукові заходи у місті.
Нагадаємо, нещодавно в Одесі "по гарячих слідах" затримали 18-річного хлопця, який на замовлення росіян підірвав авто військового прокурора. Теракт стався у центрі міста 20 лютого.