1 201 день війни
Особовий склад
996 150
Танки
10 911
Артилерія
28 892
Літаки
414
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 183
Крилаті ракети
3 315
Гелікоптери
337
БпЛА
39 651
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Кабмін виділив десятки мільйонів гривень на будівництво фортифікаційних споруд: яка область отримала гроші
Фото: Telegram Дениса Шмигаля

Кабмін виділив десятки мільйонів гривень на будівництво фортифікаційних споруд: яка область отримала гроші

11:44 - 06.12.2023

Кабінет міністрів України виділив фінансування на будівництво фортифікаційних споруд. Запорізька обласна військова адміністрація отримає понад 30 мільйонів гривень.

Про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

"Виділено з метою зміцнення обороноздатності держави для Запорізької обласної військової адміністрації 31 мільйон 704 тисячі гривень для будівництва фортифікаційних споруд", — йдеться у дописі.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський зустрівся з військовими, які ведуть оборонні операції на Півдні України. Глава держави обговорив з захисниками перебіг бойових дій, подальші плани українських оборонців і їхні першочергові потреби. Зеленський наголосив на необхідності будувати фортифікаційні споруди на лінії фронту.

Раніше Міністерство оборони та Міністерство цифрової трансформації створили спільну робочу групу з питань будівництва фортифікаційних споруд. Уряд залучив на це фінансування від українського бізнесу для найскладніших напрямків. Очільник Мінцифри Михайло Федоров уточнив, що він очолюватиме групу разом із міністром оборони Рустемом Умєровим. Вона працюватиме як оперативний штаб і буде координувати зусилля органів влади та військових у питаннях будівництва фортифікаційних споруд.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама