1 135 день війни
БпЛА
31 597
Особовий склад
919 570
Танки
10 521
Артилерія
25 625
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 123
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Кілер розстріляв прямо в автомобілі: в окупованому Луганську ліквідували пособника Ахмата
Фото: median.az

"Кілер розстріляв прямо в автомобілі": в окупованому Луганську ліквідували пособника "Ахмата"

У тимчасово окупованому Луганську ліквідували співвласника кафе "Кавказ" Джейхуна Саламова, який займався вербуванням до загонів "Ахмат".

Про це повідомив партизанський рух "Атеш". Зазначається, що на 52-річного уродженця Азербайджану Саламова скоїли напад ще наприкінці лютого.

"Кілер розстріляв його прямо в автомобілі. Було зроблено 16 пострілів, Саламов дістав важкі поранення і пізніше помер", — йдеться у повідомленні.

За даними партизанів, це була вже третя спроба ліквідації Джейхуна Саламова. Нападник та його співучасник є етнічними азербайджанцями. Одного з них затримали у московському аеропорту перед вильотом на Батьківщину.

Що відомо про Джейхуна Саламова

Саламонов разом із другим власником кафе "Кавказ" Шарифовим Еміном Юсифом у так званій ЛНР від початку окупації у 2014 році активно співпрацювали з російськими військами. Зокрема, надавали приміщення кафе для нарад, організовували харчування для військових та особисто займалися вербуванням співгромадян до загонів "Ахмат".

"Їхній заклад став улюбленим місцем зупинки кадировських бойовиків і комбатів, а також точкою збору лояльних путінському режиму елементів. Кафе "Кавказ" - відоме місце: саме там 30 травня 2022 року під час "наради" було ліквідовано генерал-майора Романа Кутузова ("Тумана"), командира 1-го армійського корпусу ЗС РФ. Це місце давно втратило статус цивільного об'єкта — воно функціонує як прикриття для військової та вербувальної діяльності", — резюмували у "Атеш".

Нагадаємо, раніше партизанський рух "Атеш" повідомляв, що в окупованому Криму Росгвардія охороняє поранених російських військових, які перебувають в госпіталях. Це почалось на тлі втечі поранених солдатів під час лікування.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама