1 171 день війни
Особовий склад
963 270
Танки
10 786
Артилерія
27 588
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 157
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
335
БпЛА
35 446
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Конкурс на посаду голови Довженко-Центру: будівля Держкіно може бути замінована
Фото: suspilne.media

Конкурс на посаду голови "Довженко-Центру": будівля Держкіно може бути замінована

У п'ятницю, 3 лютого, в приміщенні адміністративної будівлі Державного агентства з питань кіно мав відбутися конкурс на посаду гендиректора "Довженко-Центру". Захід був запланований на 13:00, але надійшло повідомлення про замінування будівлі.

Про це повідомляє "Суспільне".

За інформацією джерела, стало відомо про замінування будівлі Держкіно. За вказаною адресою приїхала поліція, до адміністративної будівлі нікого не пускають. Зазначається, що працівники правоохоронних органів перекрили стрічкою вхід, нікого не пускають.

Нагадаємо, кандидати мають представити програми розвитку, а члени конкурсної комісії оберуть найкращого або найкращу претендентку на роль керівника Центру.

Раніше повідомлялось, що СБУ викрила масштабні схеми розкрадання державних коштів. Дані гроші були виділені на продовольче забезпечення підрозділів Сил оборони.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама