Ілон Маск. Джерело: MediaSapiens

Маск позичив на Twitter $1 млрд у SpaceX

Американський мільярдер Ілон Маск узяв кредит у компанії SpaceX у розмірі 1 мільярд доларів. У той момент він купував Twitter за 44 мільярди. При цьому і SpaceX, і Twitter належать саме йому.

Про це повідомив The Wall Street Journal.

Видання отримало доступ до документів, де йдеться про те, що SpaceX погодив позику Ілону Маску, її забезпечили деякі його акції в цій компанії. Згодом він повернув кредит із відсотками.

Відомо, що Маск є найбільшим акціонером компанії SpaceX, йому належить 42% акцій і майже 79% голосів.

Варто зазначити, що впродовж багатьох років мільярдер мав домовленості з банками про запозичення під заставу його акцій у своїх же компаніях. SpaceX теж неодноразово була його кредитором.

За даними американських журналістів, Twitter утричі впав у ціні після придбання соціальної мережі Ілоном Маском за 44 мільярди доларів в жовтні 2022 року. До втрати 50% доходів від реклами призвели проблеми з модерацією контенту.

Нагадаємо, що внесені Ілоном Маском зміни в безпекову політику в соцмережі Twitter сприяли збільшенню охоплення російської пропаганди про війну в Україні. Такого висновку дійшла Європейська комісія у своєму дослідженні. Раніше Twitter прагнув зменшити вплив пов'язаних із Кремлем акаунтів, щоби мінімізувати охоплення пропаганди. Але це відбувалося до того, як Ілон Маск став головою компанії.

У липні Ілон Маск та головний виконавчий директор Twitter Лінда Яккаріно змінили логотип соцмережі. Тепер замість знайомої усім пташки — білий хрестик на чорному тлі.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Технології, 07.09.2023 09:27