1 138 день війни
Особовий склад
923 670
Танки
10 554
Артилерія
25 786
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 124
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 846
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Міжнародна організація пообіцяла допомогу українським фермерам: про що йдеться
Зустріч делегацій у Києві. Джерело: east-fruit.com

Міжнародна організація пообіцяла допомогу українським фермерам: про що йдеться

Керівник регіональних програм продовольчої та сільськогосподарської організації під патронатом ООН (ФАО) Раймунд Єле завершив візит до України. Сторони обговорили зміцнення стратегічної співпраці, адвокацію плану надзвичайного реагування та раннього відновлення та довготерміновий розвиток у подальшій перспективі.

Про це повідомив EastFruit. У цьому контексті він обговорив із міністром аграрної політики та продовольства України Віталієм Ковалем нагальні та середньострокові виклики для аграрного сектору.

"Наша мета — допомогти українським фермерам зберегти виробництво, зміцнити продовольчу безпеку та сприяти енергетичній стійкості. Співпраця з урядом України має вирішальне значення для того, щоби ця підтримка дійшла до тих, хто найбільше її потребує, навіть у кризові часи", — зазначив Єле.

Особливу увагу під час перемовин приділили зміцненню інфраструктури післязбиральної обробки, зокрема, підтримці овочевого ланцюга створення доданої вартості. Ці зусилля спрямовані на зменшення втрат, підвищення ефективності та посилення загальної стабільності продовольчих систем на місцях.

Раймунд Єле також підтвердив схвалення нового проекту ФАО, спрямованого на розвиток біоенергетики з аграрної біомаси напряму, що має значний потенціал для підвищення енергетичної стійкості та створення додаткових джерел доходу для агровиробників.

З огляду на війну відновлення доступу до земель і пожвавлення сільської економіки залишаються критично важливими пріоритетами.

Розмінування та відновлення земель є ключовими елементами підходу ФАО до післякризового відновлення — організація працює над тим, щоби забруднені території безпечно повернути до продуктивного використання та сприяли відновленню засобів до існування.

Нагадаємо, фахівці стверджували, що українські агропромислові виробники можуть легко експортувати до Європи цибулю, томат, огірок і перець. Однак у цьому треба дотримуватися норм Європейського Союзу та деяких нюансів перевезення овочів.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама