У тимчасово окупованих Олешках у Херсонській області підірвали автомобіль з російськими військовими та співробітниками Федеральної служби безпеки країни-агресорки.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на джерела в Службі безпеки України.
За даними видання, внаслідок підриву один працівник ФСБ загинув, ще один перебуває у лікарні, у тяжкому стані. Також поранення отримали і троє російських військових, які супроводжували силовиків.
"За нашою інформацією, до "бавовни" доклала руку СБУ", — йдеться у повідомленні.
Водночас у виданні наголосили, що підірвані ФСБшники "працювали" в окупованому Скадовську. В Олешки загарбники навідувалися для фільтраційних заходів і заодно — щоб катувати українців.
Нагадаємо, раніше у тимчасово окупованих Олешках невідомий безпілотник атакував автомобіль російського пропагандиста. Машина зазнала серйозних ушкоджень, окупаційний блогер отримав легкі поранення.
Також 22 липня в тимчасово окупованих Олешках на Херсонщині підірвали будинок місцевого колаборанта та гауляйтера Георгія Журавка. За інформацією місцевих медіа, вибух стався за адресою вул. Крилова, 165. Саме там зареєстрована земельна ділянка та нерухомість Журавка.