1 234 день війни
Особовий склад
1 031 620
Танки
11 013
Артилерія
30 163
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 193
Крилаті ракети
3 459
Гелікоптери
340
БпЛА
45 003
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
На Херсонщині російські безпілотники атакували автомобіль правоохоронців: є потерпілі
Фото: glavnoe.in.ua

На Херсонщині російські безпілотники атакували автомобіль правоохоронців: є потерпілі

У п'ятницю, 11 серпня, на Херсонщині службовий автомобіль правоохоронців потрапив під атаку російських безпілотників. Поранення отримали двоє поліцейських.

Про це повідомив очільник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін у своєму Telegram.

Відомо, що у службову машину влучив боєприпас окупантів. Автомобіль отримав механічні пошкодження, а двоє поліцейських зазнали поранення, їх шпиталізували.

"Один із боєприпасів влучив на дах службової автівки. Внаслідок чого двоє правоохоронців отримали поранення", — йдеться у повідомленні.

Обстріл Херсона 11 серпня

Російська армія у п'ятницю від ранку атакувала Херсонську область. Окупанти влучили у житловий будинок, люди отримали поранення. Згодом росіяни скинули з безпілотника вибухівку на Центр видачі гуманітарної допомоги у Бериславі. Раніше повідомлялося, що люди не постраждали. 

Однак пізніше голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін повідомив, що 53-річний чоловік потрапив під ворожий удар у власній квартирі. Він отримав важкі поранення грудної клітини та травматичний шок. Поранення виявились смертельними.

Нагадаємо, у четвер російські загарбники атакували Запоріжжя. Внаслідок обстрілу загинула одна людина. Спочатку повідомлялося, що внаслідок удару поранень зазнали дев'ятеро людей, проте число постраждалих зросло до 11.

На удар по Запоріжжю відреагував і президент Володимир Зеленський. Гарант висловив співчуття родині загиблого та всім постраждалим.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама