На Київщині загинув чоловік під час спалювання сухої рослинності (фото)
Джерело: ДСНС

На Київщині загинув чоловік під час спалювання сухої рослинності (фото)

У вівторок, 24 березня, під час спалювання сухої рослинності на приватній ділянці у Сквирі Білоцерківського району Київської області загинув місцевий мешканець.

Про це повідомили в Державній службі України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

"Полум'я швидко поширилося сухостоєм — чоловік упав у вогонь і отримав смертельні травми. Обставини події зараз установлюють правоохоронці", — йдеться в повідомленні.

Надзвичайники констатували, що загалом на Київщині за минулу добу виникло 43 пожежі, вогонь охопив понад 10 гектарів території.

"З початку року в екосистемах України, за оперативними даними, виникло понад 3,5 тисячі пожеж загальною площею більше ніж 93 тисяч гектарів", — акцентували в ДСНС.

"Вогонь не вибачає необережності! Не забувайте про це!" — підсумували в Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

У липні минулого року на Миколаївщині через загоряння сухої трави загинула пенсіонерка. Її донька опинилася в лікарні з опіками. За даними рятувальників, через викинутий недопалок спалахнув сухостій. Вогонь швидко поширився на господарчі будівлі та житловий будинок.

Нагадаємо, що 21 березня зранку ледь не сталася трагедія на сумському озері Чеха. 62-річний чоловік, нехтуючи небезпекою, провалився під кригу, його врятували надзвичайники.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама