1 222 день війни
Особовий склад
1 018 940
Танки
10 976
Артилерія
29 689
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 189
Крилаті ракети
3 394
Гелікоптери
337
БпЛА
42 624
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
На Львівщині в руках підлітка вибухнула саморобна петарда (фото)
Фото ілюстративне. Джерело: Іstockphoto

На Львівщині в руках підлітка вибухнула саморобна петарда (фото)

На Львівщині неповнолітній юнак отримав травми, намагаючись виготовити саморобну петарду. Зараз підліток перебуває під наглядом медиків. На щастя, інших потерпілих внаслідок події немає.

Про це повідомила прес-служба поліції Львівської області.

Вказується, що 26 червня близько 19:00 17-річний мешканець Самбірського району, студент другого курсу одного з фахових коледжів, у гаражі за місцем свого проживання намагався самотужки виготовити петарду. 

"Під час процесу виріб вибухнув у нього в руках, спричинивши тілесні ушкодження", — зазначили в поліції.

Медики діагностували у травмованого юнака поранення ока, травматичну часткову ампутацію двох пальців, рани обличчя і верхніх кінцівок.

саморобна петарда

В гаражі, де стався вибух, правоохоронці виявили та вилучили хімічні речовини, колби та інші предмети, які студент використовував для виготовлення петарди.

За даним фактом правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження. Юнакові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Наразі досудове розслідування триває.

Нагадаємо, раніше у Київській області 21-річний місцевий житель під час сварки з сусідом кинув "коктейль Молотова" на його подвір'я. Саморобний боєприпас здетонував.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама