
На Одещині поліцейські врятували чоловіка, якого привалило бетонною плитою в покинутій будівлі. Інцидент стався ввечері 8 червня.
Про це повідомила пресслужба Національної поліції України. За даними слідства, до поліції зателефонувала жінка та повідомила, що під завалами опинився її 28-річний співмешканець. Як з'ясувалося його привалило бетонною плитою.
"Негайно на місце події прибули чергові наряди сектору реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група та керівництво відділення поліції № 2 Березівського районного відділу поліції, рятувальники й медики. Не гаючи часу, правоохоронці кинулися розбирати завали на другому поверсі будівлі, намагаючись визволити потерпілого", — йдеться у повідомленні.
Чоловіка дістали з-під завалів завдяки допомозі місцевого фермера, який надав автокран. Операція з порятунку тривала майже дві години.
"Завдяки спільним злагодженим діям, небайдужості місцевих мешканців вдалося врятувати людське життя. Потерпілого з чисельними тілесними ушкодженнями, переламами кісток передали медикам екстреної допомоги та госпіталізували. Наразі він перебуває в лікарні", — зазначив начальник відділення поліції № 2 Березівського РВП підполковник поліції Федір Цуркан.
Нагадаємо, 6 червня в Чернівецькій області обвалився міст із дітьми. Під час перебування на екскурсії група неповнолітніх одночасно вийшла на дерев’яний міст через річку, який не витримав ваги.