1 150 день війни
Особовий склад
938 970
Танки
10 662
Артилерія
26 530
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 136
Крилаті ракети
3 145
Гелікоптери
335
БпЛА
33 065
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
На Полтавщині лунали вибухи
Фото ілюстративне. Джерело: соцмережі

На Полтавщині лунали вибухи

У ніч на 20 вересня у низці областей через загрозу ворожих "шахедів" оголошували масштабну повітряну тривогу. У Полтавській області лунали вибухи.

Голова Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін повідомляв про обстріл й закликав мешканців не залишати укриття до скасування повітряної тривоги.

"Ворог атакує Полтавщину. До завершення повітряної тривоги перебуваєте в укриттях", — попередив Лунін.

Також у військовій адміністрації пообіцяли надати інформацію про наслідки повітряних ударів по регіону згодом.

"Усі деталі згодом", — написав Лунін у Telegram.

Нічна атака "шахедами"

Окупанти в ніч на 20 вересня запустили кілька груп "шахедів" по території України з Курської та Бєлгородської областей РФ.

У командуванні Повітряних сил ЗСУ попереджали, що ворожі групи дронів-камікадзе можуть змінювати маршрути, і тривога була оголошена у багатьох областях України. Також у мережі писали про роботу протиповітряної оборони по ворожих цілях.

Нагадаємо також, що під час масованої повітряної атаки минулої ночі російські загарбники випустили по Україні 30 ударних БпЛА та одну балістичну ракету "Іскандер-М". Силами та засобами ППО ЗСУ тоді були збиті ворожа ракета та 27 дронів.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама