1 217 день війни
Особовий склад
1 014 650
Танки
10 967
Артилерія
29 569
Літаки
416
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 188
Крилаті ракети
3 388
Гелікоптери
337
БпЛА
42 046
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
На Прикарпатті чоловік збив жінку й втік: його вдалось розшукати за годину
Фото: Національна поліція України

На Прикарпатті чоловік збив жінку й втік: його вдалось розшукати за годину

В Івано-Франківській області затримали чоловіка, якого підозрюють у скоєнні дорожньо-транспортної пригоди. Фігурант збив 59-річну велосипедистку та втік з місця аварії.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції України, інцидент стався в селі Тростянка, Матеївецької територіальної громади.

За даними слідства, водій керуючи автівкою, скоїв наїзд на 59-річну місцеву мешканку та втік з місця події. Остання рухалась на велосипеді в попутному напрямку з автомобілем. У результаті ДТП постраждала жінка отримала тяжкі травми та була госпіталізована до лікувального закладу.

"Поліцейські оперативно розпочали розшук водія-втікача. Проведеними заходами, вивчивши записи камер відеоспостереження, поліцейські уже за годину встановили, що наїзд на потерпілу скоїв водій автівки Mazda CX-5, мешканець Коломийської ТГ, 1960 року народження. Його та автівку розшукали за місцем проживання", — зазначили у поліції.

Правоохоронці наголосили, що порушник відмовився проходити перевірку на факт вживання алкоголю. На нього було складено протокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Наразі правоохоронці розв'язують питання про повідомлення йому про підозру за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше у поліції повідомляли, що у Київській області 46-річний водій легковика збив 10-річного хлопця на велосипеді. Внаслідок зіткнення дитина отримала травми та була госпіталізована.

Додамо, у травні у Полтавській області водій мотоцикла збив 22-річну жінку та трирічну дитину, які рухалися пішохідним переходом. Потерпілі отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікарні.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама