1 217 день війни
Особовий склад
1 014 650
Танки
10 967
Артилерія
29 569
Літаки
416
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 188
Крилаті ракети
3 388
Гелікоптери
337
БпЛА
42 046
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
На Вінниччині підлітка уразило струмом на вагоні потяга: у якому він стані (фото)
Фото: ДСНС Вінниччини

На Вінниччині підлітка уразило струмом на вагоні потяга: у якому він стані (фото)

На Вінниччині внаслідок ураження електричним струмом на вагоні потяга постраждав підліток. Хлопця у вкрай тяжкому стані доправлено до Центру термічної травми та пластичної хірургії обласної лікарні.

Про це повідомляє у Telegram-каналі Державна служба з надзвичайних ситуацій. 

"Сьогодні ввечері у м.Гнівань 13-річного хлопця вдарило струмом на даху вантажного вагона. На момент прибуття рятувальників дитина перебувала на землі між коліями", — йдеться у повідомленні.

На Вінниччині внаслідок ураження електричним струмом на вагоні потяга постраждав підліток

Як зазначають надзвичайники, бійці ДСНС разом із поліціянтами дістали підлітка та передали його бригаді "швидкої". Хлопця госпіталізували у вкрай тяжкому стані. 

"Закликаємо батьків пояснювати дітям, що залізниця — не місце для ігор і розваг. Контактна мережа перебуває під високою напругою. Навіть без дотику вона здатна смертельно вразити струмом", — додала прес-служба ДСНС.

Раніше повідомлялось, що 29 травня на залізничній станції в Одесі ледь не сталася трагедія. 11-річний хлопець заліз на дах вантажного вагона потяга, де його вдарило струмом.

Нагадаємо, що такі випадки трапляються доволі часто. Зокрема, 21 квітня, у Волинській області на залізничній станції дитину вразило струмом. Потерпілий заліз на вагон-цистерну, де й отримав травму.

Також у селі Гута-Межигірська Київської області трапився нещасний випадок. Під час риболовлі чоловік отримав смертельне ураження електричним струмом.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама