1 192 день війни
Особовий склад
986 080
Танки
10 865
Артилерія
28 421
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 172
Крилаті ракети
3 256
Гелікоптери
336
БпЛА
38 070
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
На Житомирщині під час бойового завдання зіткнулися два літаки: загинули троє пілотів, серед них відомий льотчик Джус
Фото: ДБР

На Житомирщині під час бойового завдання зіткнулися два літаки: загинули троє пілотів, серед них відомий льотчик "Джус"

16:00 - 26.08.2023

У Державному бюро розслідувань з'ясовують обставини трагічної авіатрощі літаків L-39 під час бойових польотів. Трагедія трапилася на Житомирщині.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань. Інцидент стався 25 серпня цього року.

"Під час виконання бойового завдання у небі поблизу Житомира зіткнулися два навчально-бойові літаки L-39. Загинули три пілоти Повітряних сил Збройних сил України", — йдеться у повідомленні.

ДБР проведе ретельну перевірку для встановлення причин трагедії. Зокрема, особлива увага буде приділена вивченню технічного стану літаків, дотриманню правил підготовки до польотів. 

"Попередня кваліфікація правопорушення: порушення правил польотів або підготовки до них (ст. 416 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років", — повідомляють у ДБР.

За повідомленнями ЗМІ, у авіатрощі загинув відомий український пілот Андрій Пільщиков з позивним "Джус". Він служив пілотом винищувача МіГ-29. З початком широкомасштабного російського вторгнення брав участь у повітряній обороні Києва.

Андрій Пільщиков. Фото: ТСН

Нагадаємо, наприкінці травня в Харківській області внаслідок детонації вибухонебезпечного предмета загинули двоє курсантів Національного університету цивільного захисту. Начальнику однієї з кафедр повідомили про підозру за фактом вбивства двох осіб, вчиненого через необережність.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама