Російські окупанти продовжують обстріл Миколаєва касетними снарядами. Над містом в ніч на 22 квітня знову прогримів вибух. У мерії просять жителів не підходити до вікон і не порушувати комендантську годину, хіба що для спуску в укриття.
Про це пише TrueUA із посиланням на повідомлення міського голови Миколаєва Олександра Сєнкевича.
"Нещодавно над містом знову прогримів вибух. Друзі, тримайтесь якомога далі від вікон – пам'ятайте про правило двох стін. Під час комендантської години залишайтесь вдома!" – написав він.
Також мер зазначив, що за минулу ніч в результаті ворожих атак по Миколаєву із застосуванням касетних боєприпасів були поранені три людини, одна з них померла у лікарні.
"Звертаю вашу увагу, що всі ці люди в момент обстрілів перебували на вулиці, попри комендантську годину", – йдеться в публікації
Нагадаємо, напередодні стався ракетний удар по Дніпропетровщині. Окупанти випустили три ракети по залізничній інфраструктурі у Новомосковському районі.