1 227 день війни
Особовий склад
1 024 210
Танки
10 988
Артилерія
29 865
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 191
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
43 303
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Напад в Парижі,є загиблі та поранені

Напад в Парижі,є загиблі та поранені

10:42 - 13.05.2018

У Парижі одна людина загинула, і, за уточненими даними, четверо отримали поранення після нападу з ножем, двоє з них знаходяться у важкому стані. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на Euro News.

Невідомий чоловік напав в суботу ввечері на перехожих на одній з вулиць в центрі французької столиці. Вбито і нападника, по якому відкрив вогонь патрульний поліцейський.

Інцидент стався на вулиці Монсиньи у 2 окрузі Парижа, неподалік від будівлі паризької Опери і престижних кварталів навколо Вандомской площі.

Згідно з першими даними, озброєний ножем зловмисник влаштував «безладну різанину».

Його ліквідували співробітники муніципальної поліції, які опинилися поблизу. На даний момент район події повністю оточений поліцією.

«Вітаю швидку реакцію і холоднокровність правоохоронців, які нейтралізували нападника», - відреагував на своїй сторінці в Твіттері голова МВС Франції Жерар Колон.

Ніяких даних про особу нападника і мотиви його вчинку на даний момент немає.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама