
У ніч на неділю, 16 серпня, російські окупанти обстріляли ракетами гірничо-металургійне підприємство "АрселорМіттал Кривий Ріг". Унаслідок удару є загиблі та постраждалі, завод частково зупинив роботу.
Про це повідомила пресслужба підприємства ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг".
У результаті ворожої атаки 13 працівників підприємства та підрядних організацій поранені. На жаль, двоє людей загинуло. Рятувальні та пошукові роботи тривають.
Керівництво заводу ввело в дію план ліквідації надзвичайних ситуацій. На місці події працюють працівники пожежної служби, департаменту охорони праці, рятувальники, медичні працівники.
Постраждалим від ворожого ракетного удару надається вся необхідна медична допомога в медичних закладах міста.
"Усі наші думки з родинами та близькими наших колег, які постраждали від ворожої атаки", — йдеться в повідомленні.
У результаті атаки пошкоджені основні виробничі об’єкти енергетичного та доменного виробництва та частково зупинено виробничі процеси заводу.
"Відповідні фахівці оцінюють обсяг завданої шкоди та можливості та терміни відновлення. Наше підприємство є цивільним об’єктом гірничо-металургійної промисловості та рішуче засуджує такі підступні ворожі атаки", — наголосили на Facebook-сторінці підприємства.
Варто зазначити, що 2022 року підприємство вже зазнавало руйнівного ракетного удару. Тоді зруйнували сортопрокатний цех, загинув працівник.
Раніше, 11 серпня, Росія завдала балістичного удару по промислових об'єктах у Запоріжжі. Це спричинило загибель сімох працівників комбінату "Запоріжсталь", ще 21 людина отримала поранення. Роботу підприємства тоді зупиняли.
Нагадаємо, 19 липня міністр економіки та довкілля України Олександр Кравченко зазначав, що металургійний сектор може стати одним із локомотивів економічного відновлення, Україна та ЄС мають взаємодоповнювальні переваги в цій галузі, розв’язання її проблем стане одним із пріоритетів.