Фото: depositphotos

НБУ продовжує знижувати курс долара: скільки коштує валюта у понеділок

Національний банк України продовжує опускати курс долараЄдина європейська валюта також поступово падає у ціні.

Про це повідомила прес-служба регулятора.

Станом на понеділок, 22 січня, регулятор встановив офіційний курс долара на рівні 37,52 гривні за один доларГривня зміцнилася на 18 копійок у порівнянні з 19 січня.

Офіційний курс станом на п'ятницю становить 37,70 гривні за один долар. На готівковому ринку курс впав на 20 копійок — до 38,40 гривні за долар.

У понеділок офіційний курс гривні до євро встановили на рівні 40,84У п'ятницю, 19 січня, офіційний курс гривні до євро становить 41,01.

Скріншот НБУ

Скріншот НБУ

Варто зазначити, що офіційний курс долара з початку грудня зріс на 4,5% з 36,38 до 38,00 гривні за долар. За даними аналітиків, ситуацію на валютному ринку у січні важко спрогнозувати, адже курс залежатиме від того, чи нададуть партнери макрофінансову допомогу Україні, а також від балансу попиту і пропозиції на валюту. Експерти припускають незначні коливання курсу, однак курсові межі значно не зміняться. 

Своєю чергою голова Національного банку України Андрій Пишний дав українцям обіцянку забезпечувати "курсову стійкість" протягом 2024 року. 

Нагадаємо, раніше експерт Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин у коментарі TrueUA розповів, що чекати від курсу валют у перші місяці поточного року та звідки Україна братиме кошти, якщо допомога від Заходу надійде пізніше.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Економіка, 22.01.2024 05:37