Небезпечна знахідка на Львівщині: виявлено боєприпас для збиття ворожих цілей
Фото ілюстративне. Джерело: "Вікіпедія"

Небезпечна знахідка на Львівщині: виявлено боєприпас для збиття ворожих цілей

У Львівській області виявили ракету від переносного зенітно-ракетного комплексу "Стінгер". На місці працюють фахівці.

Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації. Інцидент стався поблизу села Гніздичів стрийського району. 

"Охорону місця виявлення вибухонебезпечного предмета та його знешкодження здійснюють співробітники Національної поліції", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про ПЗРК Stinger

Це — переносний зенітно-ракетний комплекс класу "земля — повітря" з інфрачервоною головкою самонаведення розробки американської компанії General Dynamics. Він призначений для ураження вертольотів і літаків противника, що низько летять, на зустрічних і навздогінних курсах в умовах впливу природних і штучних теплових перешкод.

Він був прийнятий на озброєння в Сполучених Штатах Америки у 1981 році. На сьогодні комплекс перебуває на озброєні в понад 29 країнах. Україна також має його на озброєнні.

Додамо, що у вересні у Київській області після чергового обстрілу окупантів виявили елементи касетних боєприпасів. На небезпечну знахідку натрапили у лісовому масиві.

Також у вересні на Волині у селі Копилля з українського винищувача випав боєприпас. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама