1 259 день війни
Особовий склад
1 058 260
Танки
11 071
Артилерія
31 081
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 203
Крилаті ракети
3 555
Гелікоптери
340
БпЛА
49 620
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,7
41,6
48,3
48,1
Небезпека БпЛА та балістичних ракет: в Україні областями шириться повітряна тривога (мапа)

Небезпека БпЛА та балістичних ракет: в Україні областями шириться повітряна тривога (мапа)

22:05 - 31.10.2023

У вівторок, 31 жовтня, у низці областей України оголосили повітряну тривогу. До цього військові попереджали про загрозу атак балістичною зброєю.

Про це повідомляють Повітряні сили.

У Повітряних силах попереджали про небезпеку ворожих атак. Йдеться про застосування балістичного озброєння в областях, де оголошена повітряна тривога та атак ворожих БпЛА.

"Шахеди в Полтавській області! Напрямок південний! Загроза балістики зберігається у центральних областях!" — йдеться в повідомленні. 

Загалом загроза ударних БпЛА залишається актуальною для Черкаської, Кіровоградської, Вінницької та Сумської областей!

Карта повітряних тривог

Нагадаємо, що в ніч на 30 жовтня окупанти атакували Україну дванадцятьма ударними безпілотниками типу Shahed та двома керованими авіаційними ракетами Х-59. Усі ворожі об'єкти збила протиповітряна оборона.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама