Підтримати проект
«Обережний оптимізм» Джонсона
Політика, 14.09.2019 10:07

«Обережний оптимізм» - так британський прем'єр-міністр Борис Джонсон охарактеризував свій настрій напередодні переговорів з Жан-Клодом Юнкером.

У понеділок він вперше обговорить BREXIT з президентом Єврокомісії при особистій зустрічі. Діловий обід пройде на «нейтральній території» - в Люксембурзі.

Виступаючи в англійському Ротереме, Джонсон знову заявив, що його мета - висновок королівства з ЄС до 31 жовтня, повідомляє Euro News.

Оголошення місця зустрічі багатьох навело на думку, що Джонсон просто боїться створити враження, ніби їде благати Брюссель про поступки. Але офіційний представник Єврокомісії Наташа Берто стверджує, що Люксембург обраний за обопільною згодою:

«Діловий обід пройде в Люксембурзі лише тому, що відразу після нього глава Єврокомісії відбуде до Страсбурга на пленарну сесію. Пан Джонсон пішов нам назустріч і погодився приїхати».

Тим часом, у Великобританії набув чинності закон, згідно з яким у разі провалу переговорів з ЄС уряду доведеться просити про нову відстрочку щодо BREXIT.

Політика, 14.09.2019 10:07