Олександр Хацкевич: «Якщо ти створюєш моменти, то маєш реалізовувати їх»

07 СЕРПНЯ 2017 09:21

Головний тренер «Динамо» Олександра ХАЦКЕВИЧ, після виїзної нічиєї з полтавською «Ворсклою» (0:0), подякував хлопцям за ставлення до гри та оцінив реалізацію моментів на незадовільно. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на сайт ФК «Динамо Київ».

«Дякую хлопцям за ставлення до гри. А от реалізація незадовільна. Втратили два очки, маючи повну перевагу. Хтось казав, що для команди час «Ч» настав, але я побачив сьогодні, що команда є, гра є. Реалізація у нас накульгувала в домашньому матчі з «Янг Бойз», сьогодні теж… Брак майстерності чи везіння – я не знаю. Це клас – якщо ти створюєш такі моменти, то маєш реалізовувати їх. Результат уже не повернемо, а от за ставлення та той футбол, який показала команда, претензій до хлопців немає», – резюмував Олександр ХАЦКЕВИЧ .

Також він додав: «ми атакували не лише через фланги, а й через середину в нас проходили комбінації. Готувалися до цього поєдинку, показували хлопцям, де є можливості для проведення атак. Навіть за такої масованої оборони суперника, у нас проходили комбінації й через середину, й завдавали ударів із середньої дистанції. А фарт чи нефарт – я вже казав, це майстерність гравців».

Спорт, 07.08.2017 09:21