Підтримати проект
Північна Корея могла викрасти ракетні розробки українського заводу, - NYT
14 СЕРПНЯ 2017 16:38

Північна Корея могла викрасти ракетні розробки українського заводу «Південмаш». Про це повідомляє фахівець з ракетних питань в Міжнародному інституті стратегічних досліджень Майкл ЭЛЛЕМАН, передає TrueUA з посиланням на The New York Times  

Так, ЭЛЛЕМАН повідомляє, що слідчі Організації Об'єднаних Націй прийшли до висновку, що Північна Корея шість років тому вже намагалася вкрасти ракетні дані українського комплексу «Південмаш».   

Тоді зловили двох людей. У доповіді ООН йдеться, що інформація, яку вони намагалися вкрасти, була зосереджена на передових ракетних системах, рідинних двигунах, систем космічних апаратів і паливних ракетних системах.   

Слідчі вважають, що в умовах нинішньої ситуації в Україні, Пхеньян міг зробити ще одну спробу. Крім того, за словами ЭЛЛЕМАНА, можлива також ймовірність того, що КНДР купила ракетні двигуни «Південмашу» на чорному ринку.   

Двигуни пов'язані з російської ракетною програмою. Відзначено, що під час «холодної війни» завод виробляв самі смертоносні ракети в радянському арсеналі, включаючи гігантський SS-18.   

Він залишався одним з основних виробників ракет для Росії навіть після здобуття Україною незалежності.

Нагадаємо, сьогодні глава ЦРУ Майк ПОМПЕО заявив, що безпосередньої загрози ядерної війни між Сполученими Штатами Америки та Північної Кореєю немає.

 

 

Суспільство, 14.08.2017 16:38